Пам’ятники з граніту та мармурової крихти в м. Надвірна

Виготовлення, доставка, встановлення.

Замовити пам’ятник в Надвірній з граніту чи мармурової крихти (крошки) будь-яких форм та розмірів можна на нашому сайті.

Ми пропонуємо не лише виготовлення надмогильних пам’ятників з граніту та мармурової крихти, а й монтаж пам’ятника на місце захоронення. Також, обсяг наших робіт включає в себе: розроблення індивідуальних ескізів, нанесення надписів, художнє оформлення пам’ятників, виготовлення виробів з граніту: табличок, ваз, огорож, столиків, лавочок та ін. Ми використовуємо лише якісні матеріали, гарантуємо якість роботи та швидкий термін виготовлення.

Фотогалерея наших робіт

надгробні пам’ятники з граніту і мармурової крихти в Надвірній

Замовити одинарні пам'ятники в м. Надвірна

Надмогильні одинарні пам’ятники призначенні для оформлення місця захоронення однієї людини. Наша майстерня виготовляє одинарні надмогильні пам’ятники різних форм та розмірів, також ви можете обрати матеріал виготовлення. На нашому сайті представлений каталог доступних моделей, якщо жоден з них не задовільнить ваші потреби – ви можете замовити індивідуальний ескіз у нашого дизайнера.

Замовити подвійні пам'ятники в Надвірній

Надгробні подвійні пам’ятники призначенні для оформлення місця захоронення двох людей. В Надвірній, як правило, вони встановлюються на могили подружніх пар, матері і доньки, брата і сестри і т.д.. Ви можете обрати будь-який дизайн з нашого каталогу або замовити унікальний дизайн. Наші спеціалісти готові втілити у виріб всі ваші побажання, щоб місце захоронення повністю відповіло характеру померлих.

Замовити дитячі пам'ятники в м. Надвірна

Надмогильні дитячі пам’ятники з граніту та мармурової крихти в Надвірній – це оригінальні роботи різних форм. Зазвичай, вони меншого розміру ніж пам’ятники для дорослих, але мають багато варіантів оздоблення – малюнки птахів, квітів, янголів. Ви можете обрати з нашого каталогу одну з доступних моделей, яка буде символізувати вашу тугу за втраченою дитиною.

Замовити комбіновані пам'ятники в Надвірній

Надгробні комбіновані пам’ятники – це рішення для тих, хто не може обрати один матеріал для виготовлення. Такі пам’ятники можуть мати вищу ціну, проте їх зовнішній вигляд завжди буде дорожчим та оригінальнішим. Комбінацію кольорів та матеріалів ви можете обрати самостійно, або порадитися з нашим дизайнером і врахувати його багаторічний досвід.

Замовити елітні пам'ятники в м. Надвірна

Надмогильні елітні пам’ятники – це окремий вид пам’ятників, які виготовляються з дорогого каменю. Він відрізняється своєю якістю та довговічністю. В елітних пам’ятниках використовують гарне дороге оздоблення та доповнюють місце захоронення такими деталями як підсвічники, лампадки, огорожі, столи та лавки.

Замовити пам'ятники-хрести в Надвірній

Надгробні пам’ятники-хрести – це класичний бюджетний варіант для оформлення місця захоронення. Ви можете обрати тип хреста в залежності від віросповідання, а також доповнити його символічними надписами, фотографією, табличкою з граніту чи використати інші вироби з граніту.

Ціна пам'ятника з граніту чи мармурової крихти в м. Надвірна

Ціна залежить від розміру пам’ятника, кількості його складових, використовуваного матеріалу та варіантів художнього оформлення. Гранітні надгробки відрізняються великим терміном служби, тому повністю виправдовують цінову політику.

Додаткові послугищо надаються нашою компанією в м. Надвірна, включають в себе: художнє оформлення пам’ятників, нанесення епітафій та виготовлення елементів оформлення місця захоронення. Варіанти оформлення та оздоблення обираються замовником особисто, серед великого асортименту в нашому каталозі.

Як ми працюємо в місті Надвірна?

Для того, щоб замовити виготовлення та встановлення пам’ятника вам необхідно залишити заявку на сайті або зв’язатися з нашим менеджером по вказаному телефону. Ми працюємо лише з якісними матеріалами, сучасними станками та обладнанням, а наші майстри мають величезний досвід роботи. Всі ці переваги разом – гарантують швидкість виготовлення пам’ятників та високу якість готового виробу.

Купити пам’ятник з граніту та мармурової крихти в м. Надвірна можна в будь-який зручний для вас час. Просто телефонуйте за номерами телефонів, які вказані на сайті, або заходьте до нас в офіс.

Питання-відповіді

pytannya vidpovidi

Після прийому вашого замовлення, вибору моделі та внесення завдатку – від 25 до 35 робочих днів. Якщо пам’ятник буде зроблений раніше вказаного терміну – ми обов’язково Вас повідомимо.

Так, ми працюємо по всій Україні. Якщо ви замовляєте пам’ятник без послуги встановлення – передаємо його будь-якою транспортною компанією, або ж ви можете забрати його самостійно. Якщо ви замовляєте установку також у нас – доставка безкоштовна.

Звісно, штучний камінь більш уразливий до зовнішніх факторів. В той час, як натуральний камінь витримує і перепади температур, дію дощу та сонця і при цьому не втрачає свій зовнішній вигляд.

Так, звісно. Ми виготовляємо пам’ятники з граніту і крихти по вашим ескізам. Але, щоб оцінити фронт робіт та сформувати ціну – відправляйте лист з ескізом на нашу електронну пошту. Майстер опрацює заявку та відповість вам в максимально швидкий термін.

Ми даємо гарантію на власні вироби (надмогильні пам’ятники з граніту та мармурової крихти), але тільки у випадку, якщо їх встановлюють наші спеціалісти. Термін дії гарантії – 6 років.

Пенсіонерам знижки

до -5% на всі види пам'ятників

Замовити виготовлення пам'ятника З ГРАНІТУ чи МАРМУРОВОЇ КРИХТИ в м. Надвірна

Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста компанії “Memory”.

    Догори