Пам’ятники з гранітної крихти

Пам’ятник з гранітної крихти – це відмінний і недорогий спосіб увіковічнити пам’ять про померлого родича. За зовнішнім виглядом вони практично не відрізняються від натурального граніту, але при цьому мають набагато меншу вартість.

Як виготовляється пам’ятник з гранітної крихти?

Виготовлення надгробків і пам’ятників з даного матеріалу – це процес, який відбувається без утворення відходів. Для нього застосовуються залишки матеріалу від виробництва гранітних виробів. Перед застосуванням гранітну крихту очищають і промивають, а потім висушують. Далі її розщеплюють, щоб вийшла єдина сипуча маса, і змішують з бетоном і рідким полімером. Одержаний розчин заливається в відповідні форми, а також в нього вкладається армування. Воно дозволить пам’ятнику прослужити довше. При необхідності в розчин додаються барвники. Додаткове ущільнення виробів здійснюється шляхом вібрації на спеціальному обладнанні. З цієї причини подібні пам’ятники також називають литими. Згодом після застигання відбувається шліфування виробу, і пам’ятник набуває красивого вигляду, що його не відрізнити від граніту.

Переваги пам’ятників з гранітної крихти.

Перевагою даних виробів є їх порівняно легка вага, в порівнянні з гранітними пам’ятниками і легкість установки. При бажанні надати їм можна практично будь-яку форму, в залежності від вимог замовника. Є можливість нанесення на поверхню додаткових візерунків з позолоти або срібла. Це надає пам’ятникам особливу вишуканість.

При виготовленні таких пам’ятників необхідно додавати в розчин додаткові елементи для підвищення їх міцності. Також можлива установка різних фрагментів, виготовлених з натурального каменю – різних елементів, плит під фотографію, барельєфів та ін. Безсумнівним плюсом даних виробів є їх низька ціна, однак при цьому потрібно враховувати, що і термін придатності у них не такий великий, як у гранітних пам’ятників.

Характеристики

Фахівці при необхідності можуть виготовити пам’ятник з гранітної крихти різних форм і розмірів, в залежності від вимог замовника. Це можуть бути пам’ятники:

Вертикальні. Їх установка рекомендується на поодинокі поховання;

Горизонтальні. Дані вироби представляють собою подвійні пам’ятники, які ставлять на подвійні могили. В даному випадку очевидна економія коштів і матеріалу на виготовлення;

Сімейні. Це універсальний варіант, який може бути виконаний в горизонтальній або вертикальній площині, або в комбінованому варіанті.

Чекаємо ваших замовлень!

Каталог робіт

Догори