ПАМ'ЯТНИКИ

Одинарні пам'ятники

Одинарні пам’ятники з граніту – оптимальне рішення, щоб зберегти пам’ять про близьких на багато років.

Ми пропонуємо широкий вибір одинарних пам’ятників з граніту та мармурової крихти. Ви можете обрати модель з готових ескізів, або замовити індивідуальний варіант. Розмір та складність також на ваш розсуд – ми втілимо в готовий виріб усі ваші побажання. Гарантуємо високу якість та доступні ціни.

Якщо ви хочете вшанувати пам’ять близької людині – наші майстри допоможуть і виготовлять пам’ятник, який буде прикрашати могилу багато років.

Подвійні пам’ятники

Подвійні пам’ятники з граніту та мармурової крихти – швидко, якісно та надійно!

Пропонуємо вашій увазі подвійні пам’ятники, які обирають для сім’ї. Зробіть місце захоронення близьких душевним та затишним. Замовляйте подвійні пам’ятники: у нас широкий асортимент уже готових моделей, проте можемо виготовити виріб по індивідуальним ескізам.

Використовуємо лише якісну сировину і сучасне обладнання, тому гарантуємо довговічність вироблених і встановлених нами виробів.

Вшануйте пам’ять про близьких та рідних – встановіть унікальний пам’ятник, що буде відображати їх характер та вподобання.

Дитячі пам’ятники

Неймовірні пам’ятники для діток, що покинули цей світ!

Широкий вибір дитячих пам’ятників з граніту та мармурової крихти – лише якісні матеріали, сучасне обладнання та цікаві і неповторні ескізи. Обирайте унікальне для свого янголяти!

Виготовляємо пам’ятники в найкоротші терміни та встановлюємо їх. Будь-які розміри та форми – врахуємо усі ваші побажання.

Комбіновані пам’ятники

Пам’ятники з різних комбінацій матеріалів – унікальна прикраса для місця захоронення!

Якщо ви не можете обрати пам’ятник чи бажаєте зробити його максимально оригінальним – комбіновані пам’ятники стануть чудовим рішенням.  В його виготовленні використовуються різні типи граніту, а також мармурова крихта.

Комбіновані пам’ятник можуть бути одинарними, подвійними, потрійними. Ескіз узгоджується з вами – наші майстри втілять у виріб усі побажання. Віддайте шану близьким, зробивши місце захоронення чистим та гарним.

Елітні пам’ятники

Елітний пам’ятник поєднує в собі елегантність, ідеальний зовнішній вигляд та довговічність.

Елітні пам’ятники виготовляються з найдорожчих видів граніту і можуть мати складну форму, яка потребує особливої відповідальності майстрів. Перед виготовленням такого пам’ятника наш дизайнер розробляє макет, узгоджує його з вами і тільки потім закладається договір і пам’ятник відправляється в роботу.

Елітний пам’ятник – це справжній витвір мистецтва, який буде багато років прикрашати могилу дорогої вам людини.

Пам’ятники-хрести

Гранітний хрест – актуально, бюджетно та довговічно!

Пам’ятник-хрест виготовляється з різних матеріалів – ви можете обрати варіант враховуючи бюджет. Обираючи з каталогу – ви можете зразу дізнатися ціну на готовий виріб та його встановлення. Якщо бажаєте замовити оригінальний виріб – тоді можна самостійно створити ескіз, обрати розмір, колів, матеріал та інше.

Пам’ятник-хрест – це бюджетний, але довговічний варіант. Ми використовуємо якісні матеріали та сучасне обладнання для виготовлення. Саме тому, можемо гарантувати якість продукції.

Пенсіонерам знижки

до -5% на всі види пам'ятників

Замовити виготовлення пам'ятника З ГРАНІТУ чи МАРМУРОВОЇ КРИХТИ

Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста компанії “Memory”.

    Догори