Елітні пам'ятники з граніту та мармурової крихти

Елітні пам’ятники – це надгробки незвичайних форм, з особливою задумкою, складним виконанням та використанням дорогих матеріалів. Окрім того, що надгробні елітні пам’ятники – унікальні і неповторні, вони відрізняють міцністю, довговічністю та надійністю.

Замовити елітний надгробок можна в компанії “Memory” – ми пропонуємо великий вибір різних матеріалів, працюємо з будь-якими видами нанесення зображень, готові виготовити виріб високої якості будь-якої форми та з унікальним оздобленням.

Чому варто обрати елітний пам’ятник?

Замовлення унікального та неповторного пам’ятника – це остання можливість висловити свою любов та гарне відношення близькій людині. Такий пам’ятник зможе відобразити характер, прикрасити місце захоронення і прослужити не один десяток років.

Для виготовлення елітних пам’ятників використовують граніт, мармур або їх поєднання в одному виробі. Поєднання двох різних каменів придає виробу контраст і благородність.

Фотогалерея наших робіт

На що варто звертати увагу при виборі елітного пам’ятника

Елітний пам’ятник виготовляється з дорогих та якісних матеріалів, проте, обираючи місце виготовлення – впевніться у відповідній кваліфікації майстрів. Наші спеціалісти мають чималий досвід роботи, сотні відгуків задоволених клієнтів та працюють на сучасному обладнані. Це дає гарантію того, що ми здійснимо виготовлення пам’ятників з граніту та мармурової крихти в найкоротші терміни з урахуванням всіх ваших побажань.

Крім того, до композиції можемо включити гранітні вази, квітники, огорожі та інші вироби з граніту, що зроблять зовнішній вигляд місця захоронення естетичним та довершеним.

Ціна на елітні пам’ятники

Елітний надгробок коштує дорожче ніж звичайний пам’ятник, проте кінцевий результат повністю виправдовує витрачені кошти. Ціна на елітний пам’ятник залежить від:

  • типу матеріалу;
  • складності ескізу;
  • розміру;
  • наявності декоративного оздоблення.

Замовити елітні надмогильні пам’ятники з граніту та з мармурової крихти можна по вказаному номеру телефону – наші консультанти розкажуть про можливі варіанти матеріалів, художнє оформлення, запропонують каталог або приймуть замовлення на виготовлення індивідуального ескізу.

Пенсіонерам знижки

до -5% на всі види пам'ятників

ЗАМОВИТИ ВИГОТОВЛЕННЯ ЕЛІТНОГО ПАМ'ЯТНИКА З ГРАНІТУ ЧИ МАРМУРОВОЇ КРИХТИ

Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста компанії “Memory”.

    Догори