Комбіновані пам'ятники з граніту та мармурової крихти

Комбіновані пам’ятники – це один із найкращих варіантів для оформлення могил померлих. В нашій компанії ви зможете обрати підходящий пам’ятник, щоб закарбувати любов та вірність близькій людині.

Ви можете обрати класичну та стриману модель пам’ятника, або ж замовити модель некласичної форми та з художнім оформленням.

В нас ви можете замовити виготовлення та встановлення одинарних та подвійних комбінованих пам’ятників з граніту та мармурової крихти.

Чим відрізняються надгробні пам’ятники комбіновані від класичних?

Комбіновані надмогильні пам’ятники також виготовляються з граніту, але використовуються різні його види. Зазвичай, це може бути поєднання чорного граніту з червоним, або чорного з сірим. Такі пам’ятники виглядають лаконічно, але вирізняються своїм дизайном.

Можна використовувати і більше кольорів, проте таке поєднання не рекомендовано – щоб надгробок не мав занадто яскравого вигляду.

Фотогалерея наших робіт

Оформлення могили комбінованим пам’ятником

Комбіновані пам’ятники роблять місце захоронення довершеним, але по бажанню, ви можете додати вазу в такому ж кольорі. Ми пропонуємо великий вибір комбінованих пам’ятників з граніту та крихти у нашому каталозі, а також можемо виготовити пам’ятники по індивідуальному ескізу. В останньому випадку можна підібрати будь-які матеріали, форми, кольори, дизайн та вироби з граніту і не тільки.

Ціни на комбіновані пам’ятники у компанії "Memory"

Вартість / ціна виготовлення пам’ятника напряму залежить від його розміру, складності форм, додаткового оформлення. Щоб дізнатися ціни на пам’ятники зверніться до наших менеджерів за детальною інформацією.

Пенсіонерам знижки

до -5% на всі види пам'ятників

ЗАМОВИТИ ВИГОТОВЛЕННЯ КОМБІНОВАНОГО ПАМ'ЯТНИКА З ГРАНІТУ ТА МАРМУРОВОЇ КРИХТИ

Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста компанії “Memory”.

    Догори