Одинарні пам'ятники з граніту та мармурової крихти

Одинарний пам’ятник виготовляється для оформлення одинарного місця захоронення і розрахований на одну людину. Робота над пам’ятником включає в себе гравіювання портрету та ініціалів, а також років життя.

Якщо ви хочете зробити місце захоронення чистим та затишним – ми пропонуємо широкий асортимент пам’ятників, а також виготовлення пам’ятників по індивідуальним ескізам. Готовий виріб доставляємо по всій Україні.

РІЗНОВИДИ ОДИНАРНИХ ПАМ’ЯТНИКІВ З ГРАНІТУ ТА КРИХТИ

Одинарні пам’ятники найчастіше виготовляються з таких матеріалів як граніт і мармурова крихта. Це оптимальний варіант по співвідношенню ціни та якості. Вони бувають:

  • по орієнтації: вертикальні, горизонтальні;
  • по формі: прямокутні, фігурні;
  • по кольору каменю: чорні або комбіновані;
  • по розміру: великі, малі, середні;
  • по вигляду: об’ємні, пласкі.

Стандартно одинарний пам’ятник має вертикальну орієнтацію, але при бажанні можна зробити невелику горизонтальну плиту, заповнивши одну її половину портером, а іншу – надписом з ініціалами та роками життя. Також, можна доповнити гарним висловом, який асоціюється з померлим.

Фотогалерея наших робіт

Одинарний пам’ятник та його будова

Одинарний пам’ятник з граніту чи з мармурової крихти складається з: арки, тумби та квітника. Це стандартний комплект, який можна доповнити вазою для квітів, лавкою, надгробною плитою, підсвічниками та ін.

Щоб зробити замовлення необхідно обрати варіант з каталогу, обдумати комплектацію та повідомити цю інформацію менеджеру. Він обробить вашу заявку, і зможе точно вказати якою буде ціна на виріб та термін виконання.

Ціни на пам’ятники одинарні з граніту та з мармурової крихти

Вартість одинарного пам’ятника залежить від того, з якого матеріалу він виготовляється (граніт чи мармурова крихта), розмірів, форми, кількості складових. Радимо обирати якісний граніт, адже термін його служби повністю виправдовую вищу вартість.

Що важливо при виборі одинарного пам’ятника?

Останні роки для виготовлення пам’ятників більшість замовників обирають такі матеріали як граніт та базальт. Обидва дуже якісні і довговічні, а також вони екологічні, натуральні, морозостійкі.

Сучасний ринок пропонує на вибір безліч варіантів виготовлення надгробків, серед яких є досить бюджетні. Низька ціна на пам’ятник дуже приваблює покупців, але не давайте ввести себе в оману. Як правило дешевша ціна у виробів з малою товщиною – 3 мм і менше. Так, її собівартість значно дешевша, але немає гарантії що вона витримає масивну гранітну тумбу.

Ну і друге, на що треба звертати увагу – обраний тип гравіювання. Найкраще гравіювання виглядає на темному граніті, тоді зображення чітке. Якщо ви хочете замовити стелу з світлого граніту, варто обрати інший варіант нанесення зображення, наприклад, базальтову табличку, металокерамічну фотографію, або фото на склі.

Якщо у вас залишились питання щодо одинарних пам’ятників – задайте їх нашим спеціалістам. Ми допоможемо обрати ідеальний варіант, який задовільнить ваші побажання по якості і зовнішньому вигляду та й наші ціни на виготовлення та встановлення (монтажні роботи) вас приємно здивують.

Пенсіонерам знижки

до -5% на всі види пам'ятників

Замовити виготовлення одинарного пам'ятника З ГРАНІТУ чи МАРМУРОВОЇ КРИХТИ

Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста компанії “Memory”.

    Догори