Пам'ятники-хрести з граніту та мармурової крихти

Гранітні хрести на могилу можуть служити як повноцінним оформленням місця захоронення, так і доповненням одинарних або подвійних пам’ятників. Ви можете обрати матеріал для виготовлення хреста в залежності від свого бюджету та побажань, а наша майстерня виконає замовлення в найкоротші терміни.

Також, ми пропонуємо послугу встановлення пам’ятника-хреста на могилі, і тоді даємо гарантію на виріб.

Різновиди хрестів-пам’ятників

Пам’ятники у формі хреста в першу чергу можуть відрізнятися розмірами: великі та малі. Маленькі хрести можуть виготовлятися для оформлення дитячих могил, а також доповнювати одинарні та подвійні надгробки. Великі хрести можуть бути як повноцінний пам’ятник.

Також, хрести поділяються на різні види, в залежності від форми:

  • з прямими кутами;
  • ажурні;
  • фігурні;
  • рвані;
  • гладкі.

Будь-який хрест може бути прикрашений надписами та візерунками.

Також, хрести можуть бути різними в залежності від віросповідання: католицькі хрести – чотирьох кінцевий, а православний – шести- або восьми-кінцевий.

Наші роботи. Фотогалерея

На що звертати увагу при виборі пам’ятника-хреста?

Будь-який пам’ятник має свою технологію виробництва та установки. Тому, варто звертатися лише в професійні майстерні, які використовують якісну сировину (великий вибір натурального каменю) та спеціалізоване обладнання для виготовлення пам’ятників. Майстерня Memory має чималий досвід у виготовленні пам’ятників з граніту чи мармурової крихти різної складності, та готова втілити у готовий виріб всі ваші побажання.

Ціна на пам’ятники-хрести з граніту чи мармурової крихти

Вартість / ціна пам’ятника-хреста залежить від матеріалу з якого він виготовляється, розміру та форми, наявності візерунків та іншого оздоблення. У нас можна обрати виріб з каталогу уже готових, або замовити хрест по індивідуальному ескізу.

Пенсіонерам знижки

до -5% на всі види пам'ятників

ЗАМОВИТИ ВИГОТОВЛЕННЯ ПАМ'ЯТНИКА-ХРЕСТА З ГРАНІТУ ЧИ МАРМУРОВОЇ КРИХТИ

Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста компанії “Memory”.

    Догори