Подвійні пам'ятники з граніту та мармурової крихти

Подвійні пам’ятники з мармурової крихти чи граніту дозволять гармонійно використати простір на кладовищі, а також символізують любов та вірність, що була присутня в житті померлих. На такі пам’ятники наносяться два протерти, і під ними ініціали та дати життя.

Компанія «Memory» пропонує виготовлення будь-яких надмогильних пам’ятників по всій Україні з послугами доставки і встановлення.

Різновиди подвійних пам’ятників з граніту та мармурової крихти

Наша компанія пропонує обрати подвійний пам’ятник таких видів:

  • загальна горизонтальна стела з двома нанесеними фотографіями;
  • роздільні акри або книга з загальною плитою;
  • у вигляді геометричних фігур (сердець, овалів, кругів та ін.);
  • обеліски, поєднанні хрестом, фігурними вставками, свічками та ін.

Композицію можна доповнити вазами, квітниками, що зроблять зовнішній вигляд місця захоронення естетичним та довершеним.

Також, подвійні пам’ятники можуть поділятися на різні типи, в залежності від нижньої частини – роздільної чи спільної. Якщо підставка спільна, то і квітник буде спільним.

Для виготовлення подвійних пам’ятників з граніту використовуємо камінь українських родовищ. Поєднання різних гранітних каменів та художнього оформлення приводить до отримання відмінних результатів.

Зовнішній вигляд надмогильних подвійних пам’ятників може бути таким, як і одинарних пам’ятників з граніту – горизонтальними або вертикальними, різних форм і розмірів. Надгробний горизонтальний пам’ятник для двох має невелику висоту. В цьому випадку гравіювання, різьба, фотографія або малюнок наносяться по ширині.

Вертикальні подвійні пам’ятники з мармурової крихти чи граніту виглядають, як окремі складові, але одного стилю й дизайну. Змішані подвійні пам’ятники містять елементи горизонтальних і вертикальних. Добротне виготовлення пам’ятників, стійкість різьблення і гравіювання, надійне встановлення, прийнятні ціни на пам’ятники – це те, що ми пропонуємо вам на гідну пам’ять про родину на віка.

Ви можете обрати будь-яку модель подвійного пам’ятника з нашого каталогу, відразу знаючи матеріали, терміни виготовлення та якою буде ціна на пам’ятник. Також, ми пропонуємо вам зробити індивідуальне замовлення, самостійно створюючи ескіз пам’ятника.

Фотогалерея наших робіт

Ціни на подвійні пам’ятники з граніту чи мармурової крихти

Компанія «Memory» пропонує вам подвійні пам’ятники різної цінової категорії: лаконічні в ціновій категорії «економ», а також авторські роботи, декоровані різними зображеннями та барельєфами.

Також, ціни на пам’ятники подвійні залежать від кількості складових, розміру пам’ятника, та матеріалу з якого вони виготовляється.

Вартість подвійного пам’ятника є значно нижчою, ніж вартість виготовлення та встановлення двох окремих. Тому, замовлення та виготовлення пам’ятників подвійних економічно доцільне.

Ми виготовляємо подвійні пам’ятники з дотриманням усіх технологій та використовуємо сучасне обладнання, матеріали високої якості які прослужать багато років.

Подвійні пам’ятники з граніту та мармурової крихти виготовляємо та монтуємо в максимально короткі терміни, беручи до уваги всі побажання замовника. При цьому ціна на пам’ятник завжди приваблива.

Залиште заявку нашому менеджеру, і він з радістю допоможе підібрати ідеальний варіант (ціна пам’ятника – його якість) згідно вашого бюджету.

Пенсіонерам знижки

до -5% на всі види пам'ятників

Замовити виготовлення подвійного пам'ятника З ГРАНІТУ чи МАРМУРОВОЇ КРИХТИ

Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста компанії “Memory”.

    Догори