Переваги пам'ятників з граніту

Для виготовлення пам’ятників сьогодні використовується широкий вибір матеріалів: всі вони мають різні експлуатаційні властивості, а також різну вартість. Одним із самих популярних варіантів є пам’ятники з граніту.

Ми готові поділитися інформацією, чому гранітні пам’ятники користуються таким попитом, які його основні переваги, а також як відрізнити справжні гранітні вироби від підробок.

Що таке граніт та його особливості?

Граніт – це міцний природній матеріал, який може бути представлений в таких кольорах: чорний, чорно-білий, червоний, червоно-сірий. Також, гранітний камінь може бути і більш незвичайних відтінків – фіолетовий, багряний, оранжевий чи рожевий.

Найбільшу популярність мають чорні гранітні пам’ятники, проте ми пропонуємо також сірі та зелені варіанти. Комбінації з декількох кольорів теж вигідно виглядатимуть.

Фірма по виготовленню надгробків має сертифікати, що підтверджують якість матеріалів для виготовлення пам’ятників. Але при цьому, ви маєте також звертати увагу на зовнішній вигляд каменю: граніт має бути без тріщин та сколів.

Як відрізнити неякісний граніт?

dymovskiy 160x160 1

Навіть якщо камінь має цілісну структуру, звертайте увагу на колір. В натуральному граніті не має бути слідів мінералів іншого кольору. Якщо він є – це говорить про наявність породи іншого походження в складі каменю.

Переваги та недоліки гранітних пам'ятників

Пам’ятники з граніту – найбільш популярні на ринку ритуальних товарів. Гранітні пам’ятники виглядають дорого та благородно. Якщо сам камінь був високої якості, то переваги гранітних пам’ятників суттєві:

  • висока міцність, стійкість до абразивної дії;

  • естетичність;

  • широкий вибір кольорів;

  • не піддається впливу високих та низьких температур;

  • довговічні (пам’ятник з граніту може простояти на місці поховання кілька століть);

  • можливість надавати скульптурним композиціям навіть найхимерніші форми, наносити на їх поверхні за допомогою спеціального обладнання будь-які гравіювання та малюнки, які залишатимуться читабельними протягом кількох століть;

  • простий догляд (родичам покійного достатньо двічі на рік протирати меморіал м’якою ганчіркою, змоченою в неконцентрованому мильному розчині, та раз на кілька років обробляти його поверхню спеціально призначеним для цього розчинником);

  • можливість виготовляти з граніту не тільки пам’ятники, а й інші елементи надгробних композицій (наприклад, барельєфи чи огорожі).

Не дивлячись на переваги гранітних пам’ятників, є люди, що обирають надгробок з інших матеріалів. Чим же їх не задовільнив граніт?

Вироби з граніту мають високу вартість, особливо якщо ми говоримо про красивий гранітний надгробок. І другий недолік – це велика вага, що ускладнює транспортування гранітних пам’ятників та їх встановлення.

e 69 1

Як замовити гранітний пам'ятник?

e 40 1

Якщо ви хочете зберегти пам’ять про близьких людей, що раптово пішли з життя, одним з найкращих рішень буде встановити гранітний пам’ятник на їх могилі. Ви можете переглянути асортимент уже готових рішень на сайті, а також замовити індивідуальний ескіз надгробку.

Пам’ятники з граніту можуть виготовлятися абсолютно різних форм, що дозволяє втілити будь-які побажання. Ви можете прикрасити виріб фотографією покійного чи епітафієм. Граніт дозволяє нанести зображення максимально схоже на реальне фото, якість якого буде зберігатися століттями.

Як ми працюємо?

Для того, щоб замовити виготовлення та встановлення пам’ятника вам необхідно залишити заявку на сайті або зв’язатися з нашим менеджером по вказаному телефону. Ми працюємо лише з якісними матеріалами, сучасними станками та обладнанням, а наші майстри мають величезний досвід роботи. Всі ці переваги разом – гарантують швидкість виготовлення пам’ятників та високу якість готового виробу.

Купити пам’ятники з граніту та мармурової крихти в можна в будь-який зручний для вас час. Просто телефонуйте за номерами телефонів, які вказані на сайті, або заходьте до нас в офіс

Догори