Елементи оздоблення пам'ятників

На сьогоднішній день, оформлення місця захоронення включає в себе не лише встановлення пам’ятника, але і оформлення могили. Щоб зробити зовнішній вигляд довершеним та душевним використовують такі додаткові предмети:

  • вази для квітів;
  • ліхтарі та лампадки;
  • підсвічники;
  • столики та лавки.

Фотогалерея наших робіт

Гранітні вази на могилу – довговічні та практичні

Гранітна ваза – це один з найпоширеніших предметів для оздоблення могили. Вони гарно поєднуються з будь-яким пам’ятником та не страждають від негативного зовнішнього впливу (сонця, дощу, снігу та іншого ).

Під час великих церковних свят родичі приходять на могили покійних, і щоб висловити свою пам’ять та любов, приносять квіти. Штучні та живі букети зручно поставити в вазу та закріпити, щоб вони не постраждали від вітру. 

Лампадки, ліхтарики та світильники – щоб поставити та запалити свічку за упокій.

Лампадки та світильними можуть виконуватися в різних стилях, в залежності від стилю пам’ятника. Вони дозволять поставити свічку в середину, а міцні стінки – захистять вогонь від негоди і вітру.

Столи та лавки – щоб провести трішки часу з тими, хто нас покинув.

Часом, скорбота ллється через край, і хочеться поговорити з людиною, якої нема. В такому випадку, встановлена лавка та столик дозволить присісти та поділитися з померлим своїми емоціями та думками.

Також, лавки та соли роблять місце захоронення більш затишним.

Замовити елементи оздоблення можна у нашій майстерні – ми пропонуємо великий каталог уже готових виробів і гарантуємо доступні ціну та високу якість.

Пенсіонерам знижки

до -5% на всі види пам'ятників

Замовити виготовлення елементів оздоблення пам'ятника

Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста компанії “Memory”.

    Догори