Види художнього оформлення пам’ятників

Виготовлення пам’ятників та надгробків включає в себе багато етапів, один з яких – це його художнє оформлення. В цех художнього оформлення пам’ятник відправляється після вирізання та полірування виробу.
Гравіювання по каменю відбувається з врахуванням усіх побажань клієнта – можна вигравіювати портрет, надпис, малюнок та багато іншого. Для максимально точного відтворення задуманого – створюється спеціальний ескіз.

Види нанесення гравіювання

Гравіювання може бути нанесене двома шляхами:

Швидке художнє оформлення.
Ручне художнє оформлення.

Швидке художнє оформлення виконується за допомогою спеціальних верстатів і займає від 3 до 5 годин. Тривалість процедури залежить від кількості елементів, що наносяться на камінь (букви, цифри, додаткові декоративні елементи: янголи, квіти, дерева та ін.).
Ручне художнє гравіювання виконуються гравером – людиною з багаторічним досвідом. Ручне гравіювання дозволяє відобразити на камені фотографії будь-якої якості, прибрати дефекти, які є на знімках. Якість ручного гравіювання в рази вища, а ще в такі малюнки вкладена душа так званого художника.

Ціни на види гравіювання.

Так як машинне гравіювання займає набагато менше часу і не потребує регулярного втручання людини – його ціна значно дешевша. Проте якість інколи може бажати кращого.
Ручне гравіювання коштує дорожче – але художник з душею ставиться до поставленої роботи, використовує індивідуальний підхід до будь-якого клієнта, та може додати цікаві деталі на знімок.

Якщо ви хочете унікальний і неповторний пам’ятники для своєї близької людини – тоді ручне гравіювання буде ідеальним варіантом.

Каталог робіт

Догори