Як правильно вибрати/купити пам’ятник на могилу?

Одна з небагатьох речей, яку ми можемо зробити для близьких людей, які покинули цей світ – це організувати достойне прощання та встановити гарний та надійний пам’ятник на могилу.

Як правильно вибрати пам’ятник? Потрібно знати, з чого починати процес встановлення пам’ятників, які вони бувають, розібратися в матеріалах, який пам’ятник довше прослужить і якого догляду потребуватиме.

Як вибрати пам'ятник: типи і форми

Класичні прямокутні пам’ятники – найпопулярніша форма, яку можна замовити на ринку ритуальних послуг. Вона має ряд переваг:

  • доступна ціна;

  • прості у виготовленні та встановленні;

  • підходять для будь-яких релігійних вірувань та конфесій покійного;

  • підійдуть як для поховання однієї людини, так і для сімейних поховань

  • установка вертикальна та горизонтальна.

Розмірний ряд такого памятника – від 60 см до 2,5 м. Замовлення такого надгробку дозволить заощадити, але в той же час отримати якісний та красивий виріб. Ви можете прикрасити просту прямокутну форму за рахунок гравіювання чи додаткових елементів меморіального комплексу: ваз, надгробної плити, тощо.

Фігурні пам’ятники на могилу – відрізняються від прямокутних фігурним різом по верху стели та криволінійною обробкою з торців.

Їх вартість трохи дорожче ніж прямокутна форма, але і вигляд при цьому – цікавіший. Гострі геометричні форми – вибір чоловікам, а плавні та ніжні лінії – вибір для жінок.

Фігурні пам’ятники зі складною обробкою – вибір для тих, хто приділяє увагу красі та оригінальності стели. Пропонується безліч форм моделей пам’ятників, у кожній майстерні є свої унікальні. Пам’ятник дуже виділяється на фоні інших і буде ідеальним варіантом, щоб зберегти пам’ять про близьку людину після її смерті.

Сімейні (подвійні або потрійні пам’ятники) – тим, хто хоче увічнити пам’ять відразу кількох членів сім’ї. Їх установка складніша, але вартість одного меморіалу все одно менше, ніж декількох окремих. Щоб його оздобити потрібний лише один квітник (або плита) та одна тумба. На такому виробі можна розмістити портрет кожного покійного члена сім’ї та інформацію про нього.

Пам’ятники «Хрести» – складний у виконанні пам’ятник ручної роботи, він вимагає точності та уваги. Споруди невеликих розмірів використовують для того, щоб прикрасити стелу, а окремі великі є повноцінним пам’ятником. Фото друкується на кераміці або окремій табличці.

Як вибрати матеріал пам'ятника?

VYDY GRANITU

Одним з найважливіших завдань є вибір матеріалу пам’ятника на могилу. Сьогодні продавці пропонують пам’ятники з різних природних та штучних матеріалів: дерево, бетон, метал, полімерграніт, мармур, граніт та багато інших.

І хоч граніт є фаворитом сьогодні, не варто недооцінювати і інші матеріали. Так, вони можуть бути дешевші, та це не робить їх гіршими. Тому, обирайте матеріал який задовольнить ваші потреби в дизайні і який відповідає заданому ціновому сегменту.

Переваги виробів з граніту

Серед безлічі всіх матеріалів найбільш довговічними та придатними для пам’ятника на могилу є граніт та мармур. Пам’ятники з граніту можуть служити не одне століття, без втрати своєї естетичної привабливості. Жоден штучний матеріал не може похвалитися такою довговічністю.

Граніт не потребує особливого догляду, несприйнятливий до погодних умов, і тому краще експлуатується. Саме тому – це краще рішення для виготовлення пам’ятника. Але з нього практично не роблять складних скульптурних виробів. Щоб отримати вироби складних форм – краще використовувати поєднання граніту та мармуру.

aksesuary

Cпособи нанесення портрета і декору на пам'ятник?

e 61

При декоруванні пам’ятника на могилу на нього наносять: ПІБ, роки життя покійного, а також фотографію. Щоб виділити виріб, можна додати епітафію та символічний малюнок. Малюнки на пам’ятниках з граніту можна наносити декількома способами: вручну, за допомогою комп’ютера, піскоструйним методом.

Ручне нанесення

Ескіз на пам’ятнику малюється вручну – може використовуватися трафарет або калька. Після чого до виконання малюнку приступають різьбярі – вони користуються спеціалізованим інструментом і насадками.

Перевагою такого методу буде термін служби пам’ятника, а також він залишає витончені борозни великої глибини.

Серед недоліків – результат залежить від майстерності художника: якщо він не має фантазії, то виріб буде шаблонним. При такому способі нанесення зображення важко досягти портретної подібності.

Комп’ютерне нанесення

Перенесення зображення на поверхню матеріалу здійснюється комп’ютерною програмою. При подальшій обробці використовують спеціалізований верстат.

Такий малюнок може бути максимально подібним до оригіналу. Перш ніж розпочати нанесення, ретушер обов’язково створює ескіз. Якщо портрет затверджений клієнтом – його переносять на кам’яну поверхню. Цей спосіб дуже надійний, швидкий, і що важливо – коштує недорого.

Як вибрати оптимальні розміри памятника?

У кожного замовника виникає питання, якої товщини має бути пам’ятник з граніту? Для того, аби максимально полегшити ваш вибір, ми приготували поради по вибору розміру стели:

  • висота пам’ятника повинна бути приблизно вдвічі більша за його ширину;

  • товщина пам’ятника залежить від його висоти;

  • тумба ширша за пам’ятник (важливо для вертикальних моделей);

  • довжина квітника (надгробної плити) дорівнює висоті пам’ятника.

dv 4

Який пам'ятник популярний в Європі?

YAkyj pamyatnyk populyarnyj v YEvropi

Пам’ятник європейського зразка – це поєднання стриманості, величності та краси. Створюючи надгробок в європейському стилі використовуються колони та арки; в якості прикрас – крила, квіти, янголи або асиметричні геометричні фігури.

Пам’ятник в Європі – про вічну пам’ять покійному. Частину елементів покривають сусальним золотом, паладієм або сріблом. Фотографія покійника поміщається в рамку, і того вона зберігається дуже довго.

Як ми працюємо?

Для того, щоб замовити виготовлення та встановлення пам’ятника вам необхідно залишити заявку на сайті або зв’язатися з нашим менеджером по вказаному телефону. Ми працюємо лише з якісними матеріалами, сучасними станками та обладнанням, а наші майстри мають величезний досвід роботи. Всі ці переваги разом – гарантують швидкість виготовлення пам’ятників та високу якість готового виробу.

Купити пам’ятники з граніту та мармурової крихти в можна в будь-який зручний для вас час. Просто телефонуйте за номерами телефонів, які вказані на сайті, або заходьте до нас в офіс

Догори